| ProSys a întrebat:

Ce exercitii pot face la sala pentru dezvoltarea ( in latime) a cutiei toracice? Am 1.85, 66 kg si de ieri am inceput sa iau Total Mass de la Nutritech.Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| cristi1505 a răspuns:

Nu ai pentru ce! Apropo, Gfx-8 il recomand si eu.Eu unul chiar il folosesc si la fiecare 3 kg de gfx pun 3 kg pe mine.Bineinteles ca am vreo 5 mese pe zi bogate in proteine si carbohidrati.

3 răspunsuri:
| cristi1505 a răspuns:

Total Mass? Vorbesti serios? E doar faina indulcita cu care nu vei face nimic!

Pentru latire faci tractiuni la helcometru si tractiuni la bara iar pentru grosime faci ramaturi.

| ProSys explică (pentru cristi1505):

Am intrebat multe persoane si au spus ca de inceput Total Mass e destul de bun, chiar daca e foarte ieftin. Dupa ce termin luna asta ma gandesc sa iau un GFX-8, sau ceva de la ProNutrition.
Stau prost la capitolul cutie toracica.Am coastele inguste si in stern o mica adancitura.Cand am timp fac inot sau alergare.Mersi pentru exercitii.

| Cosmin86 a răspuns (pentru ProSys):

Total mass e foarte bun... sa faci diabet cu el, are o tona de zahar bun doar sa-ti mareasca exagerat de mult glicemia.

Decat total mass mai bine mananci covrigi... sincer, cred ca te ajuta mai mult, sau cel putin nu te imbolnavesc

| cristi1505 a răspuns (pentru ProSys):

Nu ai pentru ce! Apropo, Gfx-8 il recomand si eu.Eu unul chiar il folosesc si la fiecare 3 kg de gfx pun 3 kg pe mine.Bineinteles ca am vreo 5 mese pe zi bogate in proteine si carbohidrati.