| vasiliuyyu a întrebat:

Salut.Ce ingrediente ar trebui sa pun intr-un milkshake ca sa inlocuiesc galetile de proteine? Sa nu mai fie nevoie sa cumpar si sa-m prepar eu un preparat asemanator.

4 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Ai aparate de zeci de mii de euro ca sa separi proteina de restul continutului?

evident ca NU, deci nu poti inlocui alea.

Termina cu aberatii de copii mici

| vasiliuyyu explică (pentru Cosmin86):

Nu ai inteles. vreau sa-mi prepar eu "proteinele" din ingrediente naturale cum ar fi (lapte, oua fructe etc.)

| Cosmin86 a răspuns (pentru vasiliuyyu):

Toate proteinele sunt naturale.

acasa nu poti obtine izolat proteic cum cumperi la cutie.

Acasa le poti manca direct : mananca o friptura daca vrei proteine. sau o omleta cu branza

| vasiliuyyu explică:

Pai vreau sa-mi fac eu proteinele necesare pentru. cresterea masei musculare acasa.