| AcelasiDarNuMereu a întrebat:

Salut, ce parere aveti de ashwagandha?
Ba aud într-o parte ca te ajuta foarte mult daca faci sala, ba ca nu-i buna si ca-ti face ceva periculos la neuroni. Ce credeti?

Răspuns Câştigător
| kGeorge a răspuns:

Am luat o luna de zile si nu am simtit nimic

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| 4evergentleman a răspuns:

Da pe testosteron, anxietate, stres, energie. Parca Ashwagandha ksm66 e cea mai buna,așa se spune,dar pe anxietate și stres. Nu are ce sa îți facă,benzodiazepinele și antipsihoticele, barbituricele îți fac rău, dar nu în toate cazurile, sunt cazuri când la unii xanax-ul nu produce dependenta aia care, când renunți la ele sa survină sevrajul. Astea rău nu fac dar pentru sala sa nu te aștepți la minuni, iar pe anxietate la fel, pe anxietate am înțeles că shilajit sub forma de rășină e cel mai eficient produs din lume dar nu prea se găsește la noi in forma sa pura și este foarte costisitor.