| RM a întrebat:

Ce parere aveti despre prieteni? Mai merita sa fugi intr-o parte si in alta ca sa iti faci prieteni noi? Credeti ca prietenii reprezinta un ajutor sau doar te trag in jos?

3 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Sall. Nu exista prietenie. Exista barfa, rautate, profitori, etc. Notiunea de prieten, mai exista doar verbal. In ziua de azi, este bine si indicat sa nu ai nevoie de nimeni. Toti cei care pretind ca sunt prieteni, au un motiv bine intemeiat pentru care te ajuta. Ca atare din punctul meu de vedere, nu exista prieten. Pa!

| santy a răspuns:

Buna! I-as da in locul tau funda sau cum se numeste lui baru.are mare dreptate foarte rar mai gasesti prieteni in adevaratul sens al cuvantului

| MiniieKidda a răspuns:

Depinde cum e caracterul omului... Daca ai un prieten barfitor si rautacios ca sa fie numai pentru el si sa te traga in jos eu iti zic sa il lasi deoparte dar daca ai un prieten bun si sa fiti egali sa sa nu-i fie ciuda eu iti zic sa nu-ti faci alti prieteni...
Bafta! =]