| crissti a întrebat:

Ma poate ajuta si pe mine cineva...adica am 14 ani si nu prea am masa musculara(ce e ciudat e ca am forta mare.destul de mare pentru varsta mea)! daca aveti ceva sfaturi despre cum sa-mi creasca masa musculara ziceti-mi pls!

3 răspunsuri:
| gabriela a răspuns:

Sport, sport, sport! Daca stai la oras si-ti permiti combina cu sala. Succes!

| Luori a răspuns:

Apuca`te de sport. Este prea devreme pentru a merge la sala.

| crissti explică:

Fac sport de la 5 ani straight face. am facut 8 ani de judo si 1 an de scrima