| Anonim420420 a întrebat:

Ce parere aveti? Vreau sa dau la pompieri la scoala la Boldesti. Ma ajuta in vreun fel daca merg la sala? Merg si la sala si la alergat. Am ajuns la concluzia ca nu cred ca ma va ajuta in vreun fel sau altul sala la traseu. Ce parere aveti? Sa o inlocuiesc cu niste exercitii cu greutatea corporala?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Te va auta sa treci proba fizica si apoi in scoala.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Te ajuta, normal ca te ajuta. Atat pentru pompieri cat si fizic.

| Pantagruel a răspuns:

Sala nu te ajuta. Exercitii cu greutatea corporala da.

| viorelman11 a răspuns:

Intereseaza-te cum arata traseul de parcurs, lungime, obstacole, probe... (tractiuni, saritura in lungime, aruncat mingea medicinala.....etc) Succes.