| ssaabbiinn a întrebat:

Ce trebuie sa fac ca sa devin mai bun la fotbal? Plizz, dau funda.

Răspuns Câştigător
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut!
Si eu am fost in pozitia ta...nimeni nu ma vroia in echipe ca jucam praf..nici de fundas nu eram bun.
Nu este o chestie exacta. Trebuie pur si simplu sa exersezi! Nu sa faci tot felul de scheme si alte prostii, pur si simplu sa..JOCI FOTBAL! Poti incerca un FIFA, un PES!
Dar trebuie sa iti placa fotbalul! Daca te apuci si joci fotbal cu prietenii - si nu ai prieteni enervanti, care sa faca misto de tine -, de distractie! Daca te simti bine invatand sa joci fotbal, vei ajunge foarte repede in top!
Sper ca te-am ajutat!

| ssaabbiinn explică (pentru LeganzaMoonwalker):

Tot timpul sunt numai cu fotbalul in cap.

| LeganzaMoonwalker a răspuns (pentru ssaabbiinn):

Da, este bine, ce sa zic!
Adica... daca esti obsedat de fotbal nu te va face mai bun, dar ti-am zis, nu trebuie sa te duci sa joci fortat doar ca sa fii mai bun. trebuie sa iti placa sportul acela! De exemplu, eu cand am jucat prima data baschet ma bateau toti aia mai mici ca mine. Dar imi place baschet-ul, si joc cat de des pot. Imi place, si acum joc foarte bine (Ma rog, joc de cativa ani, dar nu asta e ideea)winking

7 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

In primul rand trebuie sa exersezi din greu, si nu uita big grin Nu incerca sa faci scheme calcaie etc daca nu stii sa dai o pasa elementara (ca majoritatea fotbalistilor din tara asta) cu cat mai simplu joci cu atat o sa-ti iasa jocul big grin

| Scorpiel a răspuns:

Antrenamente, si jocuri cat mai multe happy

| Shrek32154 a răspuns:

Mda si eu sunt un prost si am prieteni fix pe invers cum zicea leganza

| AceAl3 a răspuns:

SA exersezi din greu totul se obtine prin munca ..nu ai alta solutie sad Succes :* funda? :*

| LikeADiamond a răspuns:

Sa numai stai la calculator atata timp si sa mergi afara la fotbal cea mai simpla modalitate