| ItachiUchiha a întrebat:

Cum sa devin mai bun la fotbal?

9 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Ca sa ajungi la performante este nevoie de mult antrenament, vointa si un stil de viata sanatos.

| ItachiUchiha explică:

Nu sunt la club.

| ItachiUchiha explică:

Ma gandeam s-a dau funda, dar niciun raspuns nu m-a ajutat deocamdata

| pnkalex a răspuns (pentru ItachiUchiha):

"sa" nu "s-a". ca la orice sport si nu numai, prin practica/antrenament iti dezvolti talentul... dar depinde si de abilitatile tale

| Maryan_Voicu_1993 a răspuns:

Daca nu ai talent, nu prea ai ce sa faci.

| thefighter1 a răspuns:

Stand pe TPU

| Cornellp a răspuns:

Chiar daca ai talent devii mai bun la fotbal prin antrenament.Succes=10%talent+90%munca.
Incearca sa te inscrii la un club de fotbal.

| Sen7iment a răspuns:

Ca sa ajungi fotbalist preofesionist iti trebuie in jur de 20. 000ore de antrenament..Bine asta conteaza si de seriozitatea ta si de clubul la care faci antr...

| Fcvs_Marius_1977 a răspuns:

Du-te la antrenamente si joacaa mult!