| M1Man a întrebat:

Ce ziceti, la 17 ani 1.90m 78kg procentul de grasime e de 6%(calculat la nutritionist)am doar muschi bine definiti, e ok?(ma gandeam sa incep sa bag niste creatina in combinatie cu proteine)Ar fi bine?

Răspuns Câştigător
| Nickname1890 a răspuns:

Daca tu crezi ca te va ajuta sa-ti atingi obiectivul, baga, de ce nu? Daca ai nevoie de un plus de forta si crestere in masa musculara atunci poti sa iei creatina.

6 răspunsuri:
| cristif a răspuns:

Eu zic sa bagi steroizi pe cale injectabila, salut.

http://www.tpu.ro/......a-slabesc/

| cristi1505 a răspuns (pentru cristif):

Ai o problema? De ce sa bage steroizi? Frate tu n-ai habar nimic?

| cristif a răspuns (pentru cristi1505):

Uita-te la linkul pe care l-am pus. Acolo zice ca steroizii sunt creatina, iar aici intreaba daca poate lua creatina? E un prost neinformat, care nu merita ajutorul nostru.

| M1Man explică (pentru cristif):

Ce mai copil neinformat estilaughing))))rolling on the floor))carnea contine creatina, corpul secreta 1gr de creatina pe zi, creatina ajuta la absorbtia proteinelorlaughingiau creatina de aproape o luna si crede-ma nu m-am umflat deloclaughing)mai intereseaza-te baietas, esti praf in domeniul muschilor(cam tarziu cu raspunsu, dar na...n-am putut sa ma abtin cand am vazut ce ai scrislaughing)

| cristif a răspuns (pentru M1Man):

http://www.tpu.ro/......a-slabesc/

sa te lamuresc, tu in linkul de mai sus spuneai creatina=steroizi, iar cosmin ti-a zis ca esti retardat. ce e asa greu de inteles? crede-ma, stiu ce-i creatina aia, iau de aproape un an. si daca-ti dau un capac te bag in pamant, lasa dumele de pe net, la 16 ani.

| M1Man explică (pentru cristif):

Un capac? de creatina sauce dracu? 10 g de creatina nu iti face nimic...