| Rufus1 a întrebat:

Cine credeti ca va castiga Campionatul European de fotbal din vara anului viitor din Franta?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este greu de dat, de pe acum, un pronostic cat de cat exact.
Sunt cateva tari favorite, respectiv Anglia, Spania, Franta, Germania, Italia, Olanda (ordinea este aleatoare) si pot exista si surprize.

| AFR81 a răspuns:

Parerea mea este ca lupta se va da intre Spania, Germania si Olanda. Nu vad Anglia sau Franta sau alte tari sa aiba puterea in acest moment sa castige trofeul.

| ZoLyX a răspuns:

Eu zic ca Germania va castiga acest European.