| Mojojianu a întrebat:

Cine credeti ca o sa castige campionatul european de fotbal si de ce?

9 răspunsuri:
| Dennys1521 a răspuns:

Pai finala o sa fie intre Spania si Germania
desi sunt fan spania...cred ca va castiga germania..deoarece au jucatori de jucatori...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai,credeam ca Spania, dar dupa ce am vazut meciul cu Croatia...,, cred c o sa castige Germania>

| andipd a răspuns:

Eu cred ca v-a castiga Spania...a castigat si acum 4 ani si are jucatori buni si merita sa castige.Eu tineam cu Olanda dar din pacate a pierdut toate meciurile crying

| Mojojianu explică (pentru andipd):

Dar la Italia nu se gandeste nimeni?
Are jucatori care au ajuns la maturitate ( De Rossi, Motta, etc) combinati cu cei cu experienta ( Pirlo, Cassano, Di Natale, etc) plus nebunia tineretii unora ( Baloteli, Balzareti, Montolivo...).
Si sa numai punem cireasa de pe tort care este Bufon ( omu le are pe toate), iti da siguranta totala si te face sa prinzi aripi.
Ce ziceti? Eu merg pe mana lor. Pustii Germaniei mai au timp la dispozitie.

| BuGaTy a răspuns:

Germania,E favorita la euro au niste jucatorii asa buni ex :Ozil
este o echipa foarte mare si favorita la euro funda?

| AdiAdrian1995 a răspuns:

Eu cred ca Germania va castiga dar sincer tin cu Italia

| s3s a răspuns:

Eu zic ca finala va fi 99% Spania-Germania si o sa castige Spania datorita stilului de joc

| Stef0909 a răspuns:

Eu zic ca Germania...a sa fie un meci intre Germania si portugalia zic eublushingdar Germania este favorita mea:X

| costelinho a răspuns:

Eu zic ca o sa castige Spania e o echipa foarte buna au si jucatori valorosi care joaca la echipe mari nu ca celelalte nu ar fi bune. Funda