| MeisterSchnitzel a întrebat:

Cine credeți că va câștiga meciul de deschidere a Grupei A din Campionatul European de Fotbal, care se va juca pe 11 iunie? Eu cred că Italia!

6 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Cred ca Italia va castiga, dar Turcia sunt o echipa foarte buna.

| Drimmero a răspuns:

Italia clar, cu toate ca n-are cine stie ce echipa, dar Turcia e slaba.

| Lukasssz a răspuns:

Turcia va produce o surpriza.

| Invictusman a răspuns:

Nu știu, dar eu sper sa câștige euro 2020 Belgia, îmi place mult echipa asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu ma voi uita. O sa boicotez competitia, din cauza campaniei mizerabile prin care albii sunt presati sa ingenuncheze in fata negrilor, pentru vina de a fi albi.winking Daca nu mai au loc de noi albii pe planeta asta, macar atat sa fac si eu ca sa ma apar. Nu ma voi mai uita la competitii care recurg la asemenea mizerii, nu ma voi mai uita la sporturi in care predomina negrii, nu ma voi mai uita la filme si seriale in care negrii au roluri principale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic că Turcia va fi surpriza europeanului