| Adrian21220 a întrebat:

Cine credeti ca va castiga in meciul : Romania - elvetia?

8 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Problema e ca Elvetia are echipa buna, iar romanii s-ar putea sa fie demoralizati dupa meciul cu Franta. Daca jucam la fel ca si cu francezii, batem sigur. E un meci foarte important in vederea calificarii mai departe. Eu merg cu incredere 1X.

| Adrian21220 explică (pentru AFR81):

Ai dreptate cu demoralizatul, dar cred ca daca ar trece peste asta ar castiga (chiar daca nu ar juca ca si cu franta).

| Holiday a răspuns:

Elvetia, si chiar cred ca ne bat rau, macar la 2 goluri diferenta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Batem la carti. Dar in niciun caz la fotbal.

| Username55 a răspuns:

Dupa partida cu Franta, una echilibrata de altfel, consider ca Romania ar putea fi surpriza acestui Campionat European.Ce este clar, zic eu, este ca va fi un meci disputat, echilibrat, deschis.
Daca ar fi sa dau un pronostic acela ar fi : X pauza sau sub 2, 5 goluri

| Adrian21220 explică (pentru Username55):

Eu nu mă pot hotărî dintre X sau 1X (Romania)

| Tudosie_Ionut_Robert_1997 a răspuns:

Eu merg pe 1 pauza, 1 final

| 3jumate a răspuns:

Eu zic ca iese 3 jumate