| House99 a întrebat:

Salut cine este din slatina si stie unde este o sala de Tae know do pentru ca vreau sa ma apuc si eu, sa imi lase adresa sali multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fara suparare, dar ca sa faci treaba la Tae Kwon Do trebuei sa te apuci de mic... 6-7-8 ani!big grin

| Marius96 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu este neaparat, daca se tine de treaba poate reusi ceva si de pe acum, evident cei ce merg de la o varsta mai frageda au un avantaj fata de tine, dar de aia poti merge sa incerci.