| Gabriel2007 a întrebat:

Salut, credeti ca alunec rau la sală cu crampoane?)

12 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ce cauti la sală cu crampoane? Esti naiv?
Să nu zic altceva.

| Gabriel2007 explică (pentru darrio2007):

N-am altceva ce sa iau?

| darrio2007 a răspuns (pentru Gabriel2007):

Ai bani de sală dar nu ai 40 de lei sa dai pe o pereche de tenisi?

| Gabriel2007 explică (pentru darrio2007):

Man ma refeream gen la sala la fotbal, nu la sala de forta

| darrio2007 a răspuns (pentru Gabriel2007):

Man, de ce nu scrii din prima, ca să primesti un raspuns relevant?
In sală este dușumea, nu iarbă ca afară. Deci crampoanele sunt excluse in asemenea situatie.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Da, ia ti adidasi sau teniși normali, crampoanele se folosesc afara.

| dullcat a răspuns:

Cand mergi la sala trebuie echipament corespunzator.

| carevaescu a răspuns:

Tu vrei acum un răspuns serios?

| carevaescu a răspuns:

Nu numai că vei aluneca la sală, dar posibil să și strici suprafața terenului, care sigur te va costa mai mult decât tenișii.
Ar fi interesant dacă te ar lăsa să joci cu crampoane, dar cine știe cât de entuziasmat este supraveghetorul sălii de jobul său.
Dacă nu vrei să cumperi teniși mai opțiunea de a nu te duce.

| Xox0 a răspuns:

Daca te referi la sala unde ridici, de ce ti-ai lua incaltamintea asta?
Mai mult dauneaza.

| Ilovedinero a răspuns:

Sa vezi ce iti poate aluneca glezna sau rotula de la loc.Pe langa asta mai zgârii si sala.Sunt ghete de fotbal pentru sala.

| Anonim2024 a răspuns:

Da, foarte rău. Crampoanele nu sunt pentru sala.