| Rauuul a întrebat:

Salut.Cu extensorul cu 4 corzi ce exerciti as putea face? Dati-mi cv imagini sau video cu mai multe exercitii in special pentru spate.

Răspuns Câştigător
| PoeTuL05 a răspuns:

Am inteles.Pai il poti intinde? Daca nu poti mai scoate din corzi pana ce poti intinde mainile pe lateral maxim.Si pentru a face spate il intinzi la ceafa si o sa gasesti rezultate.Eu fac de 2 luni cu el si da roadehappy.tongue

| Rauuul explică (pentru PoeTuL05):

Cu 4 corzi nu il pot intinde foarte bine dar cu timpul sper sa pot.Mersi de raspuns happy

3 răspunsuri:
| PoeTuL05 a răspuns:

1.Cati ani ai?
2.Corzi metalice sau de cauciuc?
3.Mai taie din corzi da`le dq.Nu cred ca poti sa intinzi 4 corzi la maxim.

| Rauuul explică (pentru PoeTuL05):

Am 15 ani, extensorul ii facut acasa din corzi de alea de la masina cu carlige in capete...cu cauciuc si material pe exterior.