| ExpLOS1OnE a întrebat:

Salut,cum as putea sa pun ceva masa pe mine? Cat nu as minca nu se primeste, am 187 cm si 70 kg(practic fotbal de cativa ani si am antrenament de 3-4 ori pe saptamana)ma ajuta cineva? Mersi

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Vara e greu sa te ingrasi, transpiri mult si caldura e un factor negativ pentru sanatatea fiecaruia. Daca nici toamna nu te ingrasi ai nevoie de vitamine prescrise de medic ca sa ai chef de mancat si asa prinzi greutate.

| AfroBelgianu a răspuns:

Salut, eplosione

Te referi la masa musculara? Daca da, du-te la sala si roaga un instructor sa-ti faca un program avand in vedere ca faci si fotbal.

Noroc, AfroB.

| Valentin445 a răspuns:

Daca nu dormi noaptea,o sa se mai puna kg me tine, trebuie sa mananci dulciuri, mancare de la fast-food pentru ca au multe calorii la fel si dulciurile, mananca cat sa te saturi, mananca si inghetata. Sper ca te-am ajutat. Funda? happy