| spidy a întrebat:

am o intrebare! am tot citit pe net, dar nu prea m-am lamurit, daca lucrez intens pieptul (fac acasa nu ma duc la sala deoarece nu am timp ) odata pe saptamana imi va creste? sau trebuie macar de 2 ori? si ce exercitii la piept pot face acasa si utile. daca e cineva care se pricepe ce antrenament mi-ar putea da ca sa imi maresc masa! eu fac luni piept+triceps, marti-biceps antebrat, miercuri-picioare si abdomen, joi umeri+spate, vineri -biceps antebrat, sambata picioare abdomene duminica pauza... e bunicel antrenamentul sau?

Răspuns Câştigător
| Nicole a răspuns:

Salut,cauta aici pe site.
http://www.passion4profession.net/en/chest-exercises/
Execut si eu aceste exercitii (sunt diverse), sunt multumita.
Pa, pa.

3 răspunsuri:
| spidy explică:

Ma scuzati ca am adaugat la categoria tehnologie in loc de sport...

| Marius1985 a răspuns:

Pai depinde de cat de mult il antrenezi, cred ca este suficient o data pe saptamana. uite aici un antrenament: http://steroizi.ro/articole/antrenament_demential_pentru_piept.php