| Alex1234567253a a întrebat:

Salut.Cum pot avea venele mai vizibile? Știu că am nevoie de putina grăsime dar acum mă refer strict la alimentație.In unele zile sunt proeminente fara efort, iar uneori debia se observă

3 răspunsuri:
| Mirel4412 a răspuns:

Ti mainile in jos

| DanielVălean a răspuns:

Venele sunt vizibile in special in momentele in care sunt foarte dilatate, mai exact momentele in care iti este cald. De asemenea, persoanele cu tesut adipos in cantitati mai mari nu vor avea vene proeminente, in timp ce persoanele cu o greutate normala vor avea toate sanse de a avea vene vizibile.

| sdfsfsdfsdfsdf a răspuns:

Bautul de apa stiam ca ajuta putin.