| costinvlad a întrebat:

Cum sa joc la pariuri sportive fotbal? Adică sa am 90+% șanse de câștig. Ce tip de pronostic este bun? Este bun pe goluri, sau combo, sau pe par impar? Ce tip recomandați?

1 răspuns:
| Edw08 a răspuns:

Nu ai sa primesti răspunsuri despre cum sa câștigi. iar cei ce zic ca dau ponturi sunt vrăjeli. Dacă știau ei făceau bani buni pentru ei nu cereau 50 de lei / pont. Cel mai bine cunoaște echipele și modurile de joc și atunci vei fi in stare sa pui un pariu bun.