| CriDenise5 a întrebat:

Salut, daca fac sala in cam 5 6 luni o sa se vada ceva rezultate? sunt slab si fac de 3 saptamani sala, sunt putin pompat in astea 3 saptamani exercitiile le fac corecte am program de la cineva, ma duc maine sa-mi iau niste proteine si un gainer, ce ziceti? o sa apara ceva rezultate pana la vara ca vreau sa arat si eu bine cand ma mai duc la piscina

6 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

La mine s-a văzut o diferență după o lună, la fiecare corpul răspunde diferit. După 6 luni orice corp se va restructura complet.

| AnemonaP a răspuns:

Da, clar vor apărea dacă te tii de treaba. Succes!

| TheStrategist a răspuns:

O să vezi rezultate dacă te ții de treabă, mănânci cum trebuie și dormi 7-9 ore. Proteine trebuie să consumi cam 2 grame pe kilogram, iar dacă nu ai multe kilograme nu o să-ți fie prea greu să le consumi din alimentație. Dar dacă din alimentație nu iei câte proteine ai nevoie poți să-ți iei suplimente proteice.

| Tituscorla a răspuns (pentru TheStrategist):

E fumată chestia cu 2 g per kg

| TheStrategist a răspuns (pentru Tituscorla):

Atunci câte grame de proteine pe kilogram ar trebui?

| existential a răspuns:

N-as zice ca ai nevoie de suplimente, ca esti la inceput. Mancarea si odihna cred ca-s suficiente ca sa pui pe tine.