| Anonymus3000 a întrebat:

Ziceti-mi si mie un program de exercitii si o dieta pentru abdomen. Pana la vara vreau sa se vada rezultate Funda

2 răspunsuri:
| starOut a răspuns:

Cu abdomenul e alta treaba, exercitiile pentru abdomen conteaza putin doar 10 % pe cand in proportie de 90 % conteaza dieta pe care o tii. Nu pot sa-ti zic nici o dieta deoarece asta trebuie tu sa mergi la un nutritionist care o sa-ti faca o dieta. De ce? pentru ca e nevoie sa stii cat la suta ai grasime, cat la suta ai masa musculara, daca suferi de vreo boala si atunci dupa ce o sa-ti evalueze starea o sa-ti faca o dieta. Si daca vrei sa lucrezi lucreaza-ti toti muschii nu lucra doar abdomenul. Spor! tongue

| AlexarfEFefwedQWDEWESDWWEWEWDASWWWW3WQDD a răspuns:

Pai fa exericti dimineata dupa masa si seara.winking