| Andrei322222 a întrebat:

Salut.Daca imi fac cont la unibet cu buletinul meu (16 ani) ce se poate intampla? Adica cei de la agentie verifica dupa sau ceva?

Răspuns Câştigător
| Getasarboaica a răspuns:

Buna. Nu ascultă de tanti aia de mai jos. E dusa. Nu îți poți face cont deoarece ei îți cer buletinul ca sa se convinga de faptul că ești major. Ce și -o da cu părerea despre tot când ea e paralela nu știu. Du-te tanti la cratiță

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca Agentia verifica, ca doar este lege.
In orice caz, frumusetea apare daca castigi, ca NU poti sa ridici banii, fiindca contul tau este fake, odata ce ai numai 16 ani si tu minti ca ai 18.

| bobozz a răspuns (pentru Violleta2022):

Lasa omu sa se joace ce te bagi

| Violleta2022 a răspuns (pentru bobozz):

Eu nu-l las? laughing
Legea nu-l lasa, fiidca este Ilegal!

| SmoKeM a răspuns:

Lasa man pacanelele du-te fa tema la romana

| Conyk a răspuns:

Gol Craiova