| paulionescu25 a întrebat:

Salut.de cateva zile m-am apucat de sport. De fuga mai axact, insa nu prea stiu cum sa ma imbrac. E bine sa transpir tare sau bu? Eu imbrac si o bluza de trening mai groasa la alergare usoara ca sa pot transpira mai tare sa ard din grasimi. E bine sau nu? Astept niste recomandari. Mersi.

7 răspunsuri:
| AlexStoica98 a răspuns:

Imbracate cat mai lejer pentru un rezultat cat mai bun din orice punct de vedere

suntserios
| suntserios a răspuns:

Transpiratul nu inseamna ca arzi grasimi, inseamna ca te dezhidratezi. Nu transpiratul slabeste

| DrGoogle a răspuns:

Fuga de raspundere?laughing

| paulionescu25 explică (pentru DrGoogle):

Adica?

| DrGoogle a răspuns (pentru paulionescu25):

Pai ai zis ca te-ai apucat de fuga laughing eram ironic stiu ca te refereai la alergat, la fel cum spunea si suntserios, grasimea nu se elimina prin transpiratie, ci prin respiratie
Prin transpiratie elimini apa si de asemenea corpul tau se racoreste happy, deci poti sa alergi linistit in tricou.

| paulionescu25 explică (pentru DrGoogle):

Aha. Multumesc mult. Asa o sa fac.