| Avadan_Alex_2002 a întrebat:

Salut.de 2 zile ma doare testiculul drept dar nu foarte tare se poate sa am hernie? Va rog astept raspunsuri, mersi

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Daca ai avea hernie nu ai mai sta sa intrebi pe TPU, ai fugi la spital, nu e ceva cu care sa poti sa stai (doar daca esti inconstient, la figurat). Durerea poate insemna multe, daca te-ai lovit cumva e normal sa doara, daca durerea a pornit din senin da fuga la doctor sa vada ce se intampla, asta daca nu vrei sa ramai fara el (in cel mai rau caz).
Multa sanatate.

| justanotheruser99 a răspuns:

De ce nu te duci la doctor? El ar putea sa îți spună exact, nu doar sa presupună.

| Avadan_Alex_2002 explică:

Ok o sa ma duc mersi pentru raspuns