| TheQuestionQuestionQuestion a întrebat:

Salut.De ce slabesc asa de repede din masa musculara? Adica de la 98 de kg am ajuns sa am 91 imbracat si o saptamana am facut pauza,si in forta am slabit drastic, in cat timp ma pot recupera?

9 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Probabil pentru ca ai parte de mult cardio (mers, alergat, activitati intense). Sau probabil regimul este prea bogat in grasimi.

| TheQuestionQuestionQuestion explică (pentru WaterDrop):

Din potriva, in pauza aia stateam doar in pat pe laptop, doar mancam dar putin, si 8 kg e cam mult mi se pare

| WaterDrop a răspuns (pentru TheQuestionQuestionQuestion):

Incerc sa evit ideea de tumora. Aveai aceasta scadere si inainte? Posibil sa ai o accelerare metabolica cauzata de ceva.

| Rancilio a răspuns:

Ai luat cumva steroizi? Daca da, renunta, cresti greu dar beneficiile sunt mult mai mari!
http://www.farmpro.ro/categorie-produs/pentru-sportivi/

| TheQuestionQuestionQuestion explică (pentru Rancilio):

Nu am luat steroizi, cresc repede din cauza ca sunt foarte foarte tanar

| RAY a răspuns:

Nu poti sa slabesti atat de mult din masa musculara, poate e apa, nici macar grasime nu se poate sa fim seriosi

| Rancilio a răspuns:

E imposibil sa slabesti 8 kg intr-o saptamana...Da-mi voie sa nu cred...
http://www.farmpro.ro/

| AntoniSoulesOne a răspuns:

De la steroizi.

| TheQuestionQuestionQuestion explică (pentru Rancilio):

Asa imi arata 2 cantare