| mvmi25 a întrebat:

Cum pot creste masa musculara repede? Dar forta?

6 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Foarte foarte simplu : NU SE POATE.

Muschii si forta cresc LENT si GREU. In cativa ani o sa ai, progrese vizibile o sa se vada la fiecare 3-4 luni, dar rezultate ca lumea in cativa ani.

Răspuns utilizator avertizat
| Marius1985 a răspuns:

Antrenamente serioase si poti icnerca asta, ca si supliment sportiv: http://track.metadrol.ro/product/Metadrol/?pid=120&uid=1419 Eu am crescut mult de la el.

| SerbanSnake a răspuns:

Acordand timp, dedicatie si antrenament serios trebuie sa ai rabdare progresele vin cu ani crede-ma toti am vrea sa devenim mari peste noapte, multa bafta!

| LoveAnimepsimagirl a răspuns:

Doar daca vrei sa te pui pe steroizi laughing. p.s. daca faci asta o sa ajungi repede la impotenta rolling on the floor.

| Vasile_Pascu_1997 a răspuns:

Faci multe abdomene 100 seara si 100 dimineata si forta faci daca faci insanity workout