| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa fac forta si masa musculara in acelasi timp, uni zic ca forta repeteri putine si masa multe repetari iar alti pe dos, sunt in ceata, sunt gras si am 14 ani, dar o sa slabesc pentru ca tin cura

5 răspunsuri:
| benny a răspuns:

Si tu vrei sa faci wrestling laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cate kg?

| ionutzul31 a răspuns:

De la alea rapide faci forta,iar cand faci mai incet, muschiul are timp sa lucreze si faci masa...din cate am auzit.Dar daca zici ca esti gras nu te obosi cu astea, tu doar fa exercitii sa slabesti si abia apoi mai vezi si de muschi.Baftawinking

| cozmin556 a răspuns:

Du-te la sala

| RIP3 a răspuns:

Mergi mult cu bicicleta.