| florincata a întrebat:

Salut, de vre-o 3 saptamani am început sa fac exercitii pentru piept mâini si picoare acasa pentru ca sunt in Germania si nu am unde sa merg aici la sala, si mi-am
Cumpărat o cutie de proteine platinium protein 90 multipower e produs german si nu prea ma descurc cu limba de asta vroiam sa va intreb cand sa iau proteinele? Eu le dizolvam cu lapte ținând cont ca praf din soia si proteina din lapte ( zer) si beam un pahar inainte si unu dupa antrenament, este bine sa le beau asa sau beau mai multe pahare pe zi? Am 1, 67 înălțime si 66 kg, Multumesc

4 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

E bine cum cum îl iei, dar iti sugerez sa faci o mica modificare, sa iei prima portie dupa antrenamnt si a doua dupa masa de seara cam la o oră sa aduci un mare plus mâncării pe care o consumi seara.winking

| florincata explică:

Lucrez intr-un sat aproape de Dortmund si am căutat sala de forța cineva mi-a spus ca este in oras la 50 km de mine dar nu pot ajunge lucrez aici pana seara tarziu

| florincata explică:

Va multumesc pentru răspunsuri

| Zyzz777 a răspuns:

E bine cum a spus iLuis, o portie dupa antrenament si una seara.
Totusi sunt curios cum naiba nu gasesti tu sala in Germania.