| AlexutzuuAlexx a întrebat:

Salut.Deci in primul rand vreau sa imi iau un skateboard dar nu stiu ce roti sa imi iau pentru ca eu nu prea vreau sa ma trag cu skate-ul vreau sa fac schema care sunt mai bune pentru scheme silicon plasticat sau plastic?big grin pentru ca silicon se duce prea tare si este pentru mers mai mult nu pentru facut scheme!

Răspuns Câştigător
| carhartt a răspuns:

Din ce ai spus tu acolo ca iti trebuie... rotile perfecte ar fi. din cauciuc sau uretan. sunt cele mai bune roti. din astea folosesc toti skaterii chiar si Tony Hawk. etcwinking bafta. FUNDA?!

4 răspunsuri:
| MiTzZzA a răspuns:

Depinde de bugetul pe care esti dispus sa il aloci pentru roti... depinde daca iti trebuie doar roti, daca vrei un skateboard complet iti recomnad sa il cumperi dintr`un magazin de specialitate. gen scopus, freesports sau ce este la tine in oras.Te sfatuiesc sa iti iei dintr`un magazin de specialitate pentru ca acolo daca nu ma insel iti arata si duritatea rotii.cu cat e mai dura cu atat e mai rapida.

| problems a răspuns:

Uretan!

| dyzy a răspuns:

Ia-ti silicon sau plastic nici odata de sticla si ma eu sunt skatebordar de 3 ani vezi de unde il ei si ia-ti de scheme ca altele sunt groase si sunt de viteza si vezi ca la roti siliconate trebuie sa mergi un timp cu ele sasi dea trmul altfel vor trage spre dreaptewinkingdar daca nu esti profy poti sa incepi cu aparatoare.

| dyzy a răspuns:

Ps:nu se numesc scheme ci trikuri