| TheQuestionQuestionQuestion a întrebat:

Salut.E bine daca alerg de multe ori pe zi si fac si sala pe langa? Vreau sa fiu mai puternic si rezistent in ring.

4 răspunsuri:
| DevilNight01 a răspuns:

Da este foarte bine dar sa NU te FORTEZI PREA TARE si sa nu uiti sa te hydratezi foarte mult

| mihai19991 a răspuns:

Orice fel de miscare este buna, dar la fel de buna este si alimentatia. Trebuie sa consumi proteine(din carne), carbohidrati si fibre(din legume)

| Rancilio a răspuns:

E bine sa combini sportul cu alimentatia si hidrateaza-te...
http://www.farmpro.ro/categorie-produs/pentru-sportivi/

| Bogoros_Andrei_1999 a răspuns:

Poate te fortezi prea tare si din cauza asta o sa fii mai rezistent in patul de spital deci nu uita de pauze