| NarcisaNarcisa a întrebat:

Buna am facut o luna aerobic si acum m-am apucat de sala este bine daca alerg cam 20 de minute cu o pauza mica intre ele la banda 100 de abdomene si tot ce mai e nevoie pe langa...ma ajuta sa slabesc cu ceva? Eu vreau sa imi fac abdomenul plat

Răspuns Câştigător
| VarzăMurată123 a răspuns:

Este bine, dar totuși ai grija sa nu te extenuezi. Abdomenul plat nu se face imediat, se face în timp. Dacă faci 100 de abdomene și extensii pe zi ( cu pauză intre ele ), o sa se vadă diferența în câteva luni. Dacă vrei, poți sa rogi un prieten/o prietena sa faceți jogging.În același timp, respiri aer liber și e de doua ori mai bine decât sa mergi la sală. Dacă te organizezi și cu alimentația, nu o sa aștepți foarte mult! Mult norocwinking