| Oisteanu a întrebat:

Daca fac in fiecare zi cate 30 de minute exercitii (flotari, abdomene, genoflexiuni etc in casa) se va dezvolta ceva sau este prea putin?

6 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Ce vrei, masa musculara sau sa slabesti?

| LolaLollita a răspuns:

Pe termen lung se vor vedea rezultate, insa nu te astepta sa se schimbe ceva in 2 saptamani.

| TheKKosmyyn a răspuns:

Fa cat poti tu. Nu te forta mult pentru ca corpul nu este obisnuit cu multa munca. Putin putin putin si la putinu ala mai adugi putin si tot asa. Parerea mea.Succesc.

| dariusbumbescu a răspuns:

E f bine o sa faci muschi tot asa e bine asa am facut si eu o sa vezi difeenta intr-o luna esti numai muschii o sa vezi deci continuaaaa

| Cosmin86 a răspuns (pentru dariusbumbescu):

Serios? intr-o luna esti "numai muschi" cu prostia aia de antrenament?