| rap4us a întrebat:

Salut, fac baschet, am 1.70 si am 14 ani. Tata are 1.86 dar nu a facut baschet. Cam ce inaltime o sa am pe la 18 ani daca ma tin de baschet?

6 răspunsuri:
| AlexAleex a răspuns:

1.80 sau chiar mai mare.

| OnuOnulică a răspuns:

In jur de 1.80 poate si peste 1.80... depinde acum de organismu tau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa mai cresti mult in inaltime. Nu te mai ingrijora atata. Doar nu manca prostii si tine-te de sport. Bafta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vei fi mai inalt decat taicatu peste vreo 3 ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreo 1.85, cred. happy

Eu aveam cam 1.80 la începutul clasei a IX-a, iar acum (25 ani) am 1.92... Am jucat baschet doar ocazional, n-aș zice că a contribuit cu mult. happy

Sunt vegetarian dintotdeauna, ca părinții mei. happy Nu fumez și n-am consumat niciodată alcool... Nu știu dacă a contat, dar sunt mulțumit că n-am dormit nicio noapte în spital încă. big grin

| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut!
Ajungi la peste 1.90. Esti tare! Succes happy