| Mariuscangurul a întrebat:

Fac sala de 5 luni si am o mica nelamurire.pana acum am luam creatina monohidrata si Bcaa. Si as vrea sa mai slabesc vreo 5, 6 kg de grasime. M am gandit sa i au Lipo6 black. Intrebare, totul este ok daca i au lipo cu creatina si bcaa-ul? Cer sa imi raspunda cineva care chiar stie despre ce e vorba, nu cei care isi dau cu parerea. Mentionez ca am18 ani. 1.82 inaltime si 80 kg

4 răspunsuri:
| HadesSs a răspuns:

Nu prea are rost sa le iei impreuna, creatina retina apa in tesut, bcaa poti sa il iei in continuare, dar sfatul meu este sa renunti la creatina cat timp iei lipo si de asemenea sa ai o dieta in deficit caloric + cardio daca vrei sa vezi rezultate, nici un arzator nu face minuni.

| DumitruAlexandru2 a răspuns (pentru HadesSs):

Sunt total de acord cu tine! si eu am consumat tot felul de arzatoare de grasimi fara folos. deficitul caloric e sfant! De ceva timp am implementat un program care face asta pentru mine si sunt tare multumit Ideea a fost umatoarea: aveam 97 kg la 1, 70. Eu nu pot sa ma infometez, asa ca solutia era sa mananc consisten si totusi sa slabesc.

Regimul a fost insotit de sport si am slabit cu ajutorul programului Alphabodies 12 kg in 3luni, asta mi-a schimbat total viata si perceptia asupra dietelor restrictive.
Recomand tuturor https://www.alphabodies.ro/produs/sabloane-nutritionale/.

| HadesSs a răspuns (pentru DumitruAlexandru2):

Asta ce faci tu se cheama reclama, iar acest program abia a aparut nu aveai cand sa slabesti crede-ma il urmaresc pe Calin happy

| DumitruAlexandru2 a răspuns (pentru HadesSs):

Am cumparat programul acum 3luni, si eu il cunosc personal. Am fost un mic cobai laughing