| TheQuestionQuestionQuestion a întrebat:

fac sala de aproape 3 ani, am 16 ani, iar acum 2 saptamani am putut ridica la piept 100kg 3 repetari,iar dupa cateva zile de pauza am slabit in forta super mult,nici macar o repetare nu mai pot face cu 100, de ce oare? Ce imi recomandati sa iau ca sa cresc in forta?

5 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Ia diverse suplimente, cauta pe net mai multe informatii despre ele, dar sincer iti zic...sala de la 13 ani? Nu a fost cam timpuriu?

| aXy99 a răspuns (pentru TheQuestionQuestionQuestion):

Ce inaltime ai?

| eviiil a răspuns:

Iti recomand creatina.Incearc de la Scitec.Mie mi sau parut rezonabile si sunt in jur de 50-60 de lei.Cresti in forta ok cu ele dar ai grije sa bei multa apa si sa mananci corespuzator.Forta creste si scade in functie de alimentatia si odihna pe care o primit-o corpul intr-o anumita perioada.