| zurghii a întrebat:

Salut,
fac sala de cam 3 luni, de 3 ori pe saptamana. E ok asa?
Un prieten merge in fiecare zi, dar ma gandeam ca e prea mult.
Ar trebui sa incep sa merg si eu in fiecare zi? de luni pana vineri? Sau e mai ok cate 3 zile, luni-miercuri-vineri, din care marti si joi zile "libere"

3 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

O zi sala si una repaus, procedezi corect. Zilnic daca vei face mai alea acum cum esti începător poti sa faci febra musculara.

| PumpkinDoll a răspuns (pentru kar1GaNNN):

Daca faci 5 zile pe saptamana?

| Intrainforma a răspuns:

Propriul tau organism dicteaza ritmul in care sa te antrenezi. Asadar daca tu te antrenezi zilnic si te simti bine atunci asa trebuie sa faci, daca te simti prea obosit, faci pauza. E simplu happy