| EX a întrebat:

Salut fac sala de ceva timp si vreau sa incep sa iau "proteine din zer" si pentru inceput vreau sa iau doar o data pe zi, deci cand este cel mai bine sa iau(inainte sau dupa antrenament)?

Răspuns Câştigător
| dragos38 a răspuns:

Trebuie sa mananci si inainte de antrenament nu neaparat proteina dar ceva pentru a avea energie cand lucrezi iar dupa aceea poti lua proteinele dupa antrenament (cum se iau ) cam 1g/kgcorp catarestete si fa-ti un calcul)

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa!

| Fulbaster a răspuns:

Am avut un goleg care lua proteine din zer, si le lua dupa antrenament, chiar daca schimbarea nu a fost vizibila.

| aLeXaNdru145 a răspuns:

Dupa

| Boss01 a răspuns:

Dupa desigur pentru ca iti repara fibrele distrunse in timpul antrenamentului inainte nu are nici o logica...