| CosminIonut77 a întrebat:

Salut, fac sala și aș vrea să îmi iau proteine dar nu știu de care. Aveți recomandări? Și argumentări dacă se poate. Am văzut că e un site destul de cunoscut, "myprotein" cu prețuri destul de accesibile. P.S am 15 ani și am făcut în fiecare vară sală, dar acum mă țin și în timpul școlii.

1 răspuns:
| Hexiled a răspuns:

Eu imi cumpar din astea http://geniusnutrition.ro/produse--pr60.html
Sunt mixte si inainte de sala si dupa sala, cele cu ciocolata sunt bune, nu am luat altceva. Te ajuta sa cresti si ajuta muschi sa-si revina, ai mai multe detalii acolo pe site