| Vulpe_Mihaita_1994 a întrebat:

Salut,

Fratele meu are abonament la sala WorldClass Downtown si ma intrebam daca pot sa intru si eu pe abonamentul lui cand el nu se duce. Din cate am vazut pe cartela nu este nici o poza si el nu isi mai aminteste daca iau facut poza cand si-a facut abonamentul. poate au cumva prin calculator.

Stiti cumva? happy
Funda

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Au poza in sistem, am avut si eu 1 an abonament chiar la downtown ( la hotel Radisson ) si stiu.

Cand scaneaza cardul le apare poza pe ecran, iti fac poza la inceput cand iti dau cardul.

Dar are 1 invitatie pe luna, poti sa te duci pe aia.

1 răspuns:
| Nutu09 a răspuns:

Nu cred incearca si tu

| Cosmin86 a răspuns (pentru Nutu09):

Au poza in sistem, am avut si eu 1 an abonament chiar la downtown ( la hotel Radisson ) si stiu.

Cand scaneaza cardul le apare poza pe ecran, iti fac poza la inceput cand iti dau cardul.

Dar are 1 invitatie pe luna, poti sa te duci pe aia.