| Gabi7709124 a întrebat:

Salut fratilor! Imi puteti lasa un program pentru sala? Am 15 ani 177 cm si 68 kg.Credeti ca mai trebuie sa slabesc, sau sa incep direct masa musculara? Mersi, anticipat!

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Eu mereu recomand culturismul, recomandarea e masa musculara cat mai multa + deficit caloric desigur, 30 de minute cardo + 30 de minute culturism nu uita ceva organismul se adapteaza, mereu trebuie sa te autodepasesti, ia un jurnal si noteaza totul, nu durata conteaza si intesitatea duratei da

1 răspuns:
| Pool77 a răspuns:

Oglinda spune adevarul nu cantarul.