| theo96 a întrebat:

http://www.pronutrition.ro/produs.aspx?pID=165&cID=0&dID =0&bID=38
Ce parere aveti despre acest supliment?
Care considerati ca este cel mai eficient mod de administrare?

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Inainte de antrenament cu 30 de minute, cu o bautura bogata in carbohidrati ( ex. suc de struguri ) sau poti lua carbo simpli separat, dar in niciun caz nu iei doar cu apa.

| theo96 explică (pentru Cosmin86):

Pana acum am luat cu carbohidrati simpli si sunt destul de multumit de rezultate. Observ ca ai cunostinte bogate in ceea ce priveste nutritia/bodybuilding-ul, multumesc pentru raspunsul promt!

| Cosmin86 a răspuns (pentru theo96):

Cu placere.

Cand ai mai multi bani, incearca o creatina adevarata :
http://www.megaproteine.ro/......s-1-13-kg/

| theo96 explică (pentru Cosmin86):

Imi recomanzi sa o iau simpla sau impreuna cu altceva?
Cat despre recomandari,"Amestecati o portie (1 cupa, 57 g) de Six Star Professional Strenght Creatine in 200 ml apa rece si se consuma inainte de antrenament cu 20-30 minute." 57 de grame mi se pare o doza cam mare.

| Cosmin86 a răspuns (pentru theo96):

57 de grame de produs are cam 9 grame de creatina.

Asta face sa fie un produs bun, ca nu are DOAR creatina, are creatina + carbohidrati simpli, si poate fi luat doar cu apa.

Fara carbohidrati simpli, creatina se absoarbe foarte prost.

Deci, poti lua doar cu apa happy