| Stahlhelm a întrebat:

Salut, imi poate recomanda cineva niste exercitii care te ajuta sa ridici piciorul cat mai sus, adica pentru kickboxing...

Răspuns Câştigător
| shubaduba a răspuns:

Spagata...incerca sa departezi picioarele in fiecare zi, la fiecare cateva zile incarca sa le departezi mai mai tare, iar cel mult 2-3 saptamani ai sa reusesti sa ridici piciorul foarte sus.asta din experienta mea

| Stahlhelm explică (pentru shubaduba):

Mi-e de ajutor exercitiul propus de tine, ma doare putin spre zona aia sensibila, e normal nu?

2 răspunsuri:
| shubaduba a răspuns:

Da man e normal sa te doar. tendoanele devin mai flexibile