| gatito a întrebat:

probabil sunt una dintre putinele fiinte umane de pe aceasta planeta care nu stie sa danseze pe meneaito...si ma gandeam ca poate e cineva dragut si imi explica si mie pasii, km sunt 2 la dreapta te intorci, ce faci ridici piciorul? (stiu ca sunt destul de simpli)dar poate totusi ma ajuta cineva? va rog.

2 răspunsuri:
| .♥.íииα .♥. a răspuns:

Iti explic eu tongue 2 pasi asa sarind la dreapta te rasucesti al treilea pas dupa aia 2 tot la dreapta al 5 lea pas te rasucesti si incepi sa mergi spre stanga 2 pasi te rasucesti dar mergi tot spre stanga dupa te rasucesti si mergi spre dreapta si tot asa happy