| Mimo2 a întrebat:

Salut
Imi poate recomanda cineva o proteza buna?
Ma voi apuca de kickbox si vreau sa imi păstrez si dinții laughing
Daca e cineva pe aici care are experiență, aștept răspunsurile!

7 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Esti femeie de vrei funda?

| Bizon95 a răspuns:

Iti recomand sa iti injectezi adamantium in toate oasele inclusiv in dinti, la fel ca Wolverine big grinbig grinbig grinbig grin

| AnastasiaK a răspuns:

Si iti sparge si tie dintii si...asa, ca fapt divers, in sportul asta mai des se sparg dintii de la impactul intre ei, nu de la impactul pumn-dantura. La ultima varianta maxim iti spargi buza. Si nu, nu-si rupe nimeni mana daca da in metal ca are o manusa foarte draguta care il protejeazawinking

| Sekim a răspuns:

Salut
Iti recomand protezele de la Venum. Parerea mea e ca fac treaba foarte buna cu ceea ce vand, calitate-pret.

| Denisa0954 a răspuns:

Https://www.decathlon.ro/......66722.html
Pe asta o foloseste prietenul meu de vreo 2 ani
Până acum.nu a avut nicio problemă. Doar ca trebuie sa ai grija sa ti o modelezi perfect pe dinti ca sa nu ti cada din gura