| anonim_4396 a întrebat:

Salut, imi poate spune cineva niste pareri despre Metadrol? In cat timp isi face efectul? Este de durata masa musculara?

2 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Care masa musculara sa fie de durata? Tu crezi ca pui muschi cu un amarat de metadrol?

Ala conteaza maxim 5-10%...

| Kerre a răspuns:

Daca te gandesti ca daca iei "Metadrol" pui peste noapte masa musculara atunci te inseli amarnic. Cum a zis cineva acum ceva vreme "Nu dureaza o zi sa pui masa musculara si nu dureaza nici o zi sa dispara". Deci cum am mai zis mai sus, cu ala nu o sa pui deloc masa musculara, pentru asta trebuie sa respecti 3 factori importanti: Alimentatia, Antrenamentul, Odihna, toate acestea combinate te vor ajuta sa pui ceva masa musculara daca le respecti in totalitate.