| anonim_4396 a întrebat:

sunt capitan la echipa de fotbal feminin, logic ine chipa sunt fete mai mari cu 2-3 ani decit mine, si le este ciuda caci eu sunt mai mica si sunt capitan. Ele incearca cu orice pret sa iasa in evidenta si pe mine sa ma injoseasca, caci oricum toate vreau sa fie capitanul. Ce ar trebui sa faca un capitan (fotbal)?

1 răspuns:
| erkal2011 a răspuns:

Pai poate sunt geloase, incearca sa vorbesti cu ele te descurci tuwinkingAa stai am uitat sa incerci sa iesi in evidenta pentru tine nu pentru ele baftahappy