| FloriinDobrinn a întrebat:

Salut, in curand o sa ma apuc de sala de forta, niste sfaturi ceva de inceput?

11 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Fara prafuri. Greutati usoare in tip sezut. Nu te umfla, este dizgratios pentru un tanar. Un corp modelat este perfect.

| raMLesS a răspuns:

Cel mai bun sfat? Sa ai bani.

| FloriinDobrinn explică (pentru raMLesS):

Lasa chestiile astea. nu e vorba de astea

| anonim_4396 a răspuns (pentru raMLesS):

Nu stiu de tine dar aici e 9 lei si faci cat de mult vrei.
On-topic: o sa-ti spuna antrenorul.

| raMLesS a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu 9 lei nu mananci cat de mult vrei.

| Cosmin86 a răspuns (pentru anonim_4396):

Alimentatia pentru muschi e destul de scumpa. Sau esti un copil care vrea sa puna muschi doar cu exercitii? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa te scapi de tipicele bro-splits, antrenamentele pe grupe sunt o gramada de retardati ce le fac si rãmân la fel ani de zile, pentru ca nu au un plan si o structura incât sa progreseze. Restul sa te concentrezi pe bazã cele compuse, sunt o multime de programe pentru incepatori free 5x5, full/ body upper/lower, push pull legs etc
cu alimentatia nici nu trebuie sa te strofoci foarte amãnuntit, doar sa inveti sa-ti gatesti las-o pe Mamica si invata ca sunt destule retete si iti poti face nutrientii din ce alimente vrei tu.

| Ha0t1c a răspuns:

Echipament de schimb, prosop. Te-ai documentat dinainte? Stii ce trebuie sa faci maine sau pur si simplu sari de pe un aparat pe altul? Cam care e planul tau?

| FloriinDobrinn explică (pentru Ha0t1c):

Pai am mai facut inainte vreo 4 luni si nu am vazut rezultate si dupa am realizat ca nu trebuia sa renunt ca trebuie mai multa munca si m-am gandit ca ma mai invata pe aici cineva chestii utile gen cu mancarea antrenamentul

| Cosmin86 a răspuns (pentru FloriinDobrinn):

Ce mananci acum pentru sala?

| Ha0t1c a răspuns (pentru FloriinDobrinn):

Rezultatele vin in ani nu in 4 luni. happy