| zma98 a întrebat:

as avea si eu nevoie de putin ajutor daca se poate.

Deci, m-am apucat de sala, nu chiar de mult timp, si recent, adica azi am observat ca bratul stang este mai mic decat cel drept. MENTIONEZ CA SUNT DREPTACI, ce credeti ca as putea face, ca sa incerc sa il aduc cat de cat la fel bratul stang, ca cel drept. Dau funda si vot.

Mai jos o poza, in care se poate observa cum ca bratul stang este mai mic :

http://postimg.org/image/g76d3pwy5/

Răspuns Câştigător
| NeymarJrrrrrrrrr11 a răspuns:

Toti avem o mana mai mare una mai mica sau un picior mai mic unu mai mare, nu stiu frate trage mult in stanga si nu mai face un timp in stanga si pare ca ai inceput de mult sala nu acum rolling on the floor.

| zma98 explică (pentru NeymarJrrrrrrrrr11):

Poate asa pare, dar ca sa iti spun sincer si fara vreo vrajeala. Asta e a2-a saptamana.

| NeymarJrrrrrrrrr11 a răspuns (pentru zma98):

Ma eu te laud si tu nici nu dai fundahee hee