| zma98 a întrebat:

scuzati categoria, as avea si eu nevoie de putin ajutor daca se poate.

Deci, m-am apucat de sala, nu chiar de mult timp, si recent, adica azi am observat ca bratul stang este mai mic decat cel drept. MENTIONEZ CA SUNT DREPTACI, ce credeti ca as putea face, ca sa incerc sa il aduc cat de cat la fel bratul stang, ca cel drept. Dau funda si vot.

Mai jos o poza, in care se poate observa cum ca bratul stang este mai mic :

http://postimg.org/image/g76d3pwy5/

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

nici nu se observă laughing
păi lucrează mai mult cu brațul stâng.

| Cosmin86 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cel mai CRETIN sfat posibil, ai calcat vreodata intr-o sala de forta de dai sfaturi asa idioate?

Cea mai buna metoda e sa antreneze LA FEL cele 2 brate si se echilibreaza singure.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Cosmin86):

lasă-l să fie cretin. păi n-am zis să nu le lucreze pe ambele, dar ar trebui să-și lucreze brațele separat cu gantere.